DOLINA RIVENDELL FCI
Hodowla Psów Rasowych
Nasza Hodowla powstała w 2001 roku. Naszą pasje zapoczątkowała niezapomniana DANICA Hajan (2001-2005) POtem pojawiały się kolejne pieski które zawsze traktowane były jak cżłonkowie rodziny. Mieszkaja z nami sznaucery miniaturowe pieprz i sól,...
Dane kontaktowe

Kraków

telefon: 0048 12 266 00 67
http://www.dolinarivendell.com
Nasza Hodowla powstała w 2001 roku. Naszą pasje zapoczątkowała niezapomniana DANICA Hajan (2001-2005) POtem pojawiały się kolejne pieski które zawsze traktowane były jak cżłonkowie rodziny. Mieszkaja z nami sznaucery miniaturowe pieprz i sól, czarne i czarno-srebrne, a także sznaucer olbrzym czarny. Staramy się aby wszystkie wychodzące z pod naszej ręki szczenieta posiadąły doskonały eksterier i psychikę, a także wyjątkowy rodowód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Naszą strone WWW.
Średnia ocena wpisu: 1
Państwo pisza ze traktują psy jak członków rodziny , a kiedy przyjechałam ostrzyc psa to okazało sie, ze nie moge z nim zostać. Potraktowano mnie jak intruza który chce wtargnąć w zycie rodzinne. Pani ma małe dziecko. Ale przecież ja przyszłam do salonu pielęgnacji psów a nie na proszony obiadek do domu.Miałam oddac psa przed domem i wrócić za godzinę. Dla mnie pies to żywe stworzenie, ktore nagle oddane obcej osobie przeżywa stres. Zabiegi pielęgnacyjne to kolejny stres. Mysle ze hodowca powinien o tym wiedzieć ale nie było żadnej dyskusji. Nikogo tam nie interesuje jak zwierzak to znosi. Za to zostałam gruntownie przepytana o pochodzenie psa jakby to było najważniejsze. Dla mnie to bardzo nieprofesjonalne. Nie zostawiłam psa i poszukam innego salonu.
2016-10-13 12:04:13 | Dodał: Entelewuntli | ocena: 1
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych