Ośrodek Szkolenia Psów i Dogoterapii "Aport" Dariusz Ornal
Tresura Psów | Hotele dla Psów | Dogoterapia | Zoopsycholodzy
Naturalna Metoda Szkolenia psów została opracowana na podstawie wieloletnich obserwacji i badań nad wilkami i innymi dziko żyjącymi gatunkami psowatych. Twórcą tej metody jest Francuz pan Joseph Ortega.
Dane kontaktowe
Kaleń 51
24-173 Markuszów

telefon: 81 881 83 06
http://www.aport.za.pl

Metodę Naturalną można nazwać "bezdotykową metodą szkolenia" opartą na zabawie i nagrodzie, czyli na tym co wywołuje pozytywne odczucia, przyjemne tak dla psa jak i właściciela. Jedyną "karą" jest brak nagrody i ignorowanie zachowań niepożądanych w danej sytuacji. Metoda ta pozwala na rozpoczęcie szkolenia od ósmego tygodnia życia opierając się na zabawie, a przede wszystkim na naturalnych zachowaniach psa. Podczas takiego szkolenia, edukacyjnej zabawy, a dla psa "czasu nagradzania" wytwarza się więź między właścicielem a jego pupilem, obaj uczą się "mowy" swojego towarzysza, nawzajem poznają się w sposób bezpieczny i bez nadmiernego uzależnienia. Podczas takiej zabawy pies staje się bardziej ufny w stosunku do otoczenia, otwarty na nowe doświadczenia i pewniejszy siebie. Wielkim atutem Naturalnej Metody jest fakt iż oprócz uzyskania posłuszeństwa pies staje się odporny na stres, nabyte umiejętności jest w stanie wykonać w różnych miejscach i sytuacjach w sposób swobodny. Nie ma ograniczeń rasowych.

Średnia ocena wpisu: 5
Po szkoleniu u Pana Dariusza pies zmienił sie nie do poznania. Wcześniej bardzo często był nieznośny, a teraz jest idealny. Wykonuje wszystkie komendy bez zawachania, słucha sie nawet w trakcie zabawy z innymi psami. Jesteśmy razem z żona i dziećmi w 100% zadowoleni i polecamy ośrodek Aport :)
2015-04-14 20:46:59 | Dodał: dann82 | ocena: 5
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych