Leśne Nienasycenie FCI -
Hodowla Psów Rasowych
W naszej hodowli mamy pięknego reproduktora rasy gończy polski ChPl, MłChPl, KT-I, KD-I AMBER z Doliny Bystrej oraz suczki ChPL, MłChPl, KD-I, KT-I DRAKA Herbu Węszynos i ERA Park Welski.
Dane kontaktowe
ul. Turniejowa 69/27
30-619 Kraków

telefon: tel. (012) 659-91-13; (0600) 278-104
http://www.gonczypolski.net/


    W naszej hodowli mamy pięknego reproduktora rasy gończy polski oraz suczki ChPL, MłChPl, KD-I, KT-I i ERA Park Welski. Psy są w rękach myśliwych, są użytkowe i polujące. Następny miot planujemy na lato 2010r. Do tego czasu oferujemy Państwu pomoc w znalezieniu szczeniaka z odpowiedniej hodowli, szczeniaki alimentne za krycie naszym reproduktorem lub szczeniaki z hodowli, w której nastąpiło krycie naszym reproduktorem. Zawsze służymy radą i pomocą.


    Posiadamy w hodowli jeszcze reproduktora rasy Alpejski Gończy Krótkonożny MłChPl .
    Psy w naszej hodowli są karmione w 85% suchą karmą, a w 15% surowym mięsem, gotowanym jedzeniem (makaron+mięso+warzywa), nabiałem. Z uwagi na to iż każdy pies inaczej toleruje różne formy pożywienia, karmimy suchymi karmami firmy Royal Canin (bezwzględnie szczenięta i psy młode), Happy Dog, Husse, Frank's Pro Gold, Pedigree, Josera - stosownie do wieku, pory roku, oraz zapotrzebowania na węglowodany i białko.

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych