Ośrodek Szkolenia Psów i Hotel dla Zwierząt PSIA SFORA
Hotele dla Psów | Tresura Psów
Ośrodek szkolenia oraz hotel „PSIA SFORA” jest jedynym profesjonalnym obiektem w okolicach Zielonej Góry, dysponującym całorocznymi, ogrzewanymi kojcami dla psów oraz pomieszczeniem w pełni dostosowanym do potrzeb kotów.
Dane kontaktowe
Stożne 3a
66-001 Stożne

telefon: 510-878-534
nip: 929-166-89-83
http://www.psiasfora.pl/


      Ośrodek szkolenia oraz hotel „PSIA SFORA” jest komfortowym obiektem, który po kapitalnym remoncie powstał w 2009 roku z myślą o Państwa ulubieńcach. Znajdujemy się w cichej, przyjaznej i czystej okolicy , jedyne 13km od centrum Zielonej Góry – Stożnym ( k/Jan ). Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobre warunki do spacerów, a dojazd do naszego ośrodka zajmuje jedynie 15-20 minut. Teren naszego ośrodka jest całkowicie ogrodzony, więc każdy czworonóg będzie czuł się bezpiecznie ,a jednocześnie będzie miał przestrzeń do swobodnej zabawy.


   

   Gwarantujemy opiekę nad państwa pupilami 24h przez 365dni w roku, przy ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii. Wszystkim uczestnikom szkoleń jak i gościom hotelowym zapewniamy indywidualne podejście i dostosowanie się do Państwa wymagań, gdyż wiemy, że Wasz pupil jest dla Was najważniejszy.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.Zespół „PSIA SFORA”

Średnia ocena wpisu: 3
Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych