Owczarek Podhalański Hodowla Michałowe Ranczo FCI
Hodowla Psów Rasowych | Szczenięta | Reproduktory | Adopcje | Psy do adopcji
Jesteśmy domową hodowlą rasy Polski Owczarek Podhalański. Nasze psy są członkami rodziny, mają do dyspozycji ponad 1 hektarowy ogród w którym mają ciepłe budy, a w czasie upałów mogą zażywać kąpieli we własnym stawie. W Michałowym Ranczu mieszka również kózka, która dostarcza nam drogocenny nabiał uwielbiany przez ";białasy" oraz uprawiamy ekologiczny warzywnik. Przywiązujemy dużą wagę do zdrowego odżywiania i ogromne znaczenie ma dla nas prawidłowa socjalizacja, dlatego też psy często przebywają z nami w domu, a w ogrodzie są nieodłącznymi towarzyszami zarówno podczas pracy jak i podczas relaksu. W naszej hodowli nie spotkają Państwo psów zamykanych w klatkach czy kojcach, tego samego wymagamy również od osób, które zdecydują się na stworzenie domu dla któregoś z naszych szczeniaczków. Hodowlą Podhalanów zajmujemy się z miłości do tej rasy i naszym celem jest by szczeniaczki urodzone w naszej hodowli trafiły do domów w których będą kochane, a wtedy one odwdzięczą się dozgonną wiernośc
Dane kontaktowe
Chynów
05-651 Piaseczno

telefon: +48 504 124 258 lub +48 504 124 306
http://www.facebook.com/PolskiOwczarekPodhalanskiHodowlaMichaloweRanczoFci

W połowie lutego w naszej hodowli Michałowe Ranczo ZKwP (FCI) przyjdą na świat maleństwa naszych Podhalanów
matka to: TATRA Gwiazda Podhala
ojciec: APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia - Champion Polski

Rodzice to psy o wspaniałych charakterach i doskonałym zdrowiu. Wolni od dysplazji, oraz chorób oczu i uszu. Obydwoje mieszkają u nas, nasze psy są traktowane jak członkowie rodziny, mają do dyspozycji duży ogród z dostępem do domu. (NIE PRZEBYWAJĄ NA UWIĘZI ANI KOJCU i tego samego oczekujemy od nowych właścicieli.)
Maleństwa będą gotowe do odbioru ok. 15 kwietnia z książeczką zdrowia z udokumentowanymi szczepieniami adekwatnymi do wieku, metryczką Związku Kynologicznego w Polsce zrzeszonego w FCI, na podstawie której wyrabiany jest pełny rodowód oraz z wyprawką na start.
Zanim maleństwa opuszczą rodzinny dom nauczą się wielu pożytecznych zachowań od nas i dorosłych psów. Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowia fizycznego jak i psychicznego naszych psów, dlatego nieustannie pracujemy nad socjalizacją maleństw, przejdą one również proces wczesnej stymulacji neurologicznej.
Każdy piesek będzie poddany testom osobowości, co pomoże w doborze szczeniaczka nowemu właścicielowi.
Priorytetem dla nas jest aby szczeniaczki trafiły do odpowiednich, kochających domów, ale również, żeby do każdego domu trafił odpowiedni szczeniaczek.

Każdemu nowemu właścicielowi służymy pomocą w wychowaniu szczeniąt i ewent. stawianiu pierwszych kroków na wystawach.
Maluszki będą przygotowywane również do wyjazdu za granicę. 


Serdecznie zapraszamy do wstępnych rezerwacji i odwiedzin Michałowego Rancza

Już teraz robimy starania, żeby znaleźć maleństwom nowe domy, po to że jak się urodzą, żebyśmy mogli całą uwagę skupić na ich wychowaniu i socjalizacji, a nie działaniach marketingowych :)

tel. 504 124 258    lub      504 124 306
Na zdjęciach maluszki z poprzedniego miotu, po innej suni, ale po tym samym ojcu -wszystkie już trafiły do nowych domków, mają już za sobą pierwsze sukcesy wystawowe.
znajdź nas na facebook-u, tam więcej zdjęć i info z życia naszego rancza :)

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych