Dobry Pies - Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami
Tresura Psów | Behawioryści | Zoopsycholodzy
W Akademii Dobry Pies, dowiesz się wszystkiego co trzeba wiedzieć by wychować dobrego psa. Nauczysz się rozumieć to co mówi do ciebie twój pies. To prostsze niż myślisz :-) W ofercie Akademii znajdziesz: Indywidualne szkolenie psów Kursy grupowe Terapia behawioralna Terapia dla osób bojących się psów Warsztaty Węchowe Warsztaty i seminaria weekendowe Zajęcia Edukacyjne z udziałem psa - program dla przedszkoli i szkół Edukacja dla profesjonalistów Pomoc w wyborze psa Testy predyspozycji psychicznych szczeniąt i psów dorosłych
Dane kontaktowe

Warszawa i okolice

telefon: +48 503 056 616
http://www.dobrypies.pl/

Akademia to ludzie z pasją i miłością do zwierząt, to profesjonalizm i ciągłe dążenie do poznawania najskuteczniejszych metod pracy ze zwierzętami. Założyłam Akademię, ponieważ moim marzeniem jest, by psy i ich właściciele żyli razem szczęśliwie, ciesząc się swoją obecnością i czerpiąc z niej wzajemne korzyści.

Od 2009 roku jestem członkiem stowarzyszonym Pet Dog Trainers of Europe, organizacji założonej 13 lat temu, przez Turid Rugaas i skupiającej trenerów, którzy pracują metodami zorientowanymi przede wszystkim na dobru psa. Od 2012 roku jestem pierwszym z Polski pełnoprawnym członkiem tej organizacji..Agnieszka Nojszewska.

W ofercie również profesjonalna edukacja kynologiczna: KURS TRENERSKI

http://www.dobrypies.pl/plKursTrenerski.html

oraz KURS INSTRUKTORSKI TERAPIA BEHAWIORALNA PSÓW

http://www.dobrypies.pl/plEdukacja.html

Średnia ocena wpisu: 5
Akademia Dobry Pies zmieniła moje życie kompletnie. Znalazłam tu wsparcie i cenne wskazówki w radzeniu sobie z lękliwym a przez to agresywnym psem. POLECAM z całego serca :-)
2013-06-09 11:03:57 | Dodał: martapies | ocena: 5
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych