Artax's Angels FCI
Hodowla Psów Rasowych
Hodowla sznaucerów średnich pieprz i sól
Dane kontaktowe

84-230 Rumia

http://www.artax.pl
Artax's Angels FCI - domowa hodowla sznaucerów średnich pieprz i sól. 

Nasza przygoda ze sznaucerami zaczęła się 2003 roku od Artaxa, pierwszego "szarego" który uświadomił nam jak wyjątkowa jest to rasa. Miłość do sznaucerów przerodziła się w przygodę kynologiczną, pasję i styl życia w których spełniamy się z oddaniem i zamiłowaniem.
Dziś po nastu latach dochowaliśmy się wielu wspaniałych sznaucerzych potomków, które są jednocześnie doskonałymi Championami wystawowymi, psami pracującymi jak i cudownymi psimi przyjaciółmi.

Staramy się od początku hodować sznaucery na jak najwyższym poziomie, opierając się na wiedzy kynologicznej a także korzystając z kontaktów z czołowymi hodowcami na świecie. 
Szczenięta pojawiają się u nas sporadycznie, ale dzięki temu każdemu z nich możemy poświęcić maksimum uwagi i opieki, dając przyszłym właścicielom radość z przebywania z psami doskonale odchowanymi i zsocjalizowanymi. Każdy miot to efekt dokładnej analizy rodowodów i dobór rodziców pod względem urody, zdrowia i psychiki. Ostre kryteria hodowlane, zaowocowały doskonałymi szczeniętami, które wystawiane są z ogromnymi sukcesami na ringach wystawowych całej Europy i zasilają hodowle na całym świecie.

Artaxy to Młodzieżowy Zwycięzca Świata i res. Zwycięzca Świata (jedyne polskie sznaucery z tymi tytułami w historii Polskiej kynologii), kilkanaście Interchamionów, kilkadziesiąt Championów, zwycięzcy Best in Show i BOGów. Przez niespełna 15 lat, dzięki zaangażowaniu właścicieli Artaxów, psy z naszym przydomkiem zdobyły ponad 260 Championatów. Ukoronowaniem wartości hodowlanej Artaxów jest ich potomstwo (wnuki, prawnuki) a wśród nich Zwycięzcy Świata i Europy, Młodzieżowi Zwycięzcy Świata i Europy, Interchampiony i niepoliczalna liczba Championów.
Jesteśmy z nich wszystkich bardzo, bardzo dumni.

Sznaucery z przydomkiem "Artax's Angels" mieszkają w wielu zakątkach świata: Rosji, Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, USA, Kanadzie, Danii, Belgii, Finlandii, Bułgarii, Anglii, Szkocji, Węgrzech, Włoszech a nawet w Kamerunie i na Tajwanie. Dzięki temu poznaliśmy wielu ciekawych ludzi i nawiązaliśmy wiele przyjaźni które trwają do dziś.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o naszych psach i hodowli.
Średnia ocena wpisu: 3
Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych