Cavalier King Charles Spaniel
Forum o Psach | Klub | Reproduktory | Szczenięta | Nasz Piesek
Serdecznie witamy wszystkich miłośników Cavalier King Charles Spanieli na stronie poświęconej tej pięknej rasie psów.Nasz portal jest kontynuacją i rozwinięciem strony Klubu Cavaliera i Kinga, która pojawiła się w sieci jesienią 2004 roku.

     Serdecznie witamy wszystkich miłośników Cavalier King Charles Spanieli na stronie poświęconej tej pięknej rasie psów.


      Nasz portal jest kontynuacją i rozwinięciem strony Klubu Cavaliera i Kinga, która pojawiła się w sieci jesienią 2004 roku.


    Portal zintegrowany jest z forum, jego "żywą" częścią - miejscem, w którym można wejść pomiędzy cavikarzy, porozmawiać z nimi, przedstawić swoje psiątko, związane z nim radości i troski, znaleźć rozwiązanie nurtujących problemów.


     W naszym gronie są doświadczeni hodowcy, utytułowani wystawcy, działacze kynologiczni, lekarze weterynarii, praktykujący dogoterapeuci, ale również "zwykli" miłośnicy rasy i właściciele ukochanych psiaków, także z bardzo krótkim stażem :)


    Wszyscy chętnie wesprą nowicjuszy swoim doświadczeniem, z radością po prostu pogadają o cavalierach. Dzięki stronie i forum już nawiązało się wiele sympatycznych znajomości i przyjaźni. Wierzymy, że tak będzie nadal, że każdy właściciel czy miłośnik cavalierów znajdzie tu miejsce dla siebie.


     Witryna jest cały czas w trakcie opracowywania i aktualizowania. Pojawiają się kolejne materiały wzbogacające jej zawartość. To dzięki temu pozwalamy sobie mieć nadzieję, że będzie coraz częściej odwiedzana i stanie się stałym źródłem wielu cennych informacji o rasie.


Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych