Alta Carya FCI
Hodowla Psów Rasowych
Szczenięta i reproduktory ras : cairn i norwich terrier. Pozostajemy wierni terrierom, ponieważ cenimy sobie ich radosne podejście do życia, energię, odwagę, niezłomność i niezależność
Dane kontaktowe

95-070 Aleksandrów Łódzki

telefon: 042 276 55 16; 601 99 44 73
http://www.altacarya.com

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce i nasze szczenięta zawsze mają rodowód.
Psy z naszym przydomkiem z powodzeniem występują na wystawach oraz sprawdzają się jako psy domowe. Staramy się aby nasze psy po pierwsze były kontaktowwymi, sprawnymi, radosnymi i łagodnymi towarzyszami dla ludzi i po drugie by swym wyglądem cieszyły oczy :)
Nasze cairn i norwich terriery hodujemy w oparciu o linie hodowlane światowej sławy. Naszym pierwszym celem jest aby pies był wspaniałym przyjacielem dla swego właściciela i jego rodziny.
Jako jedyna hodowla cairn terrier w Polsce badamy nasze psy w kierunku dysplazji biodrowej i wypadania rzepki kolanowej.
Zapraszamy na naszą stronę www.altacarya.com

CAIRN TERRIERY:
Zajmujemy się cairn terrierami od 1998 roku, dokładamy wszelkich starań w odchowie naszych szczeniąt, które zawsze mają rodowód. Cairny cenimy za ich radosne usposobienie i ciągłą chęć do zabawy, za niezależność i odwagę :) Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dlatego stworzyliśmy i regularnie aktualizujemy stronę NIEOFICJALNEGO KLUBU CAIRN TERRIERA - www.cairn.republika.pl

W naszej hodowli mamy też wspaniałe male psy NORWICH TERRIERY:
Norwich terriery w naszej rodzinie są od 2000 roku. To odważne, pewne siebie psy, mają poczucie własnej wyższości ;) Ponadto są bardzo uczuciowe, domagają się pieszczot, lubią być w centrum uwagi i bardzo cenią sobie kontakty z ludźmi. W 2011 roku w styczniu spodziewamy sie kolejnego miotu tych uroczych piesków.

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych