Dodano: 2011-10-10
Polskie Stowarzyszenia Groomerów


Zajęcia poprowadzi , v -ce Prezes European Grooming Association, światowej sławy sędzia groomingu, groomer, kynolog, hodowca, handler, laureat wielu nagród prestiżowych konkursów fryzjerskich.

Denys Lorrain jako groomer otrzymał wiele prestiżowych nagród: kilkakrotnie zdobył nagrodę Best in Show w kilku kategoriach, złoty medal na Intergroom w Nowym Jorku a w roku 1997 został uhonorowany tytułem World Champion. Od 1998r. jest międzynarodowym sędzią konkursów groomerskich. Sędziował trzy razy mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy Oster oraz wiele innych konkursów groomerskich w całej Ameryce i Europie. Brał również udział w różnego rodzaju pokazach, które odbyły się w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Tajwanie, Rosji i Europie.
Więcej na:
http://www.lakeland-terrier.com/eng/breeder.html

Denys Lorrain podczas naszego spotkania zaprezentuje swoje umiejętności w dwóch technikach:
-trymowanie,
-strzyżenie.


Podczas dwudniowych warsztatów i seminariów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji firmy GERMAPOL, gdzie uczestnicy będą mogli zakupić wszystkie narzędzia użyte do pokazów podczas seminariów i warsztatów i jeszcze więcej....


Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy groomerów pragnących podwyższyć swoje umiejętności pod okiem wybitnego specjalisty.W przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach prosimy dokonać wpłaty i wypełnić
.

19.11.2011 /sobota/


seminarium i demo
seminarium i demo
Mistrz zaprezentuje grooming wystawowy. Objaśni różnice w wykonaniu groomingu wystawowego vs komercyjnego oraz przygotowanie w/w rasy pod kątem konkursów groomerskich. Podczas seminariów zostaną zaprezentowane narzędzia i kosmetyki niezbędne do wykonania sesji groomingu westa.Podczas prezentacji technik nożyczkowych prowadzący zaprezentuje i objaśni jaki efekt cięcia możemy uzyskać stosując różne techniki nożyczkowe na tym samym modelu. Informacje te są bardzo przydatne w codziennej pracy salonowej na różnych rasach strzyżonych komercyjnie np.: shih - tzu, maltańczyk, pudel, czarny terrier rosyjski, lhasa apso, bichon, bolończyk, yorkshire, kerry blue terrier i inne ozdobne rasy długowłose.
wspólna kolacja z Denysem Lorrain.20.11.2011 /niedziela/


warsztaty groomerskie /max 10 osób/ pierwsza grupa,
warsztaty groomerskie /max 10 osób/ druga grupa.
Prowadzący: Denys Lorrain.

Stoły na warsztaty zapewnia firma GERMAPOL!

Koszt udziału:


- członkowie PSG 200 zł seminaria i 350 zł warsztaty
- pozostali 250 zł seminaria i 400 zł warsztaty
warunkiem przyjęcia na seminaria i warsztaty jest wpłata kaucji w wysokości 50% opłaty do dnia 10.11.2011r. na konto PSG. Kaucja nie podlega zwrotowi.Pozostałe informacje organizacyjne:


  • Osoby uczestniczące po raz trzeci w imprezie organizowanej przez PSG w opłacie są traktowane jak członkowie Stowarzyszenia (prosimy o załączenie stosownej informacji).
  • Zainteresowanych wstąpieniem do PSG zapraszamy do udziału w warsztatach, na których uczestnicy będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności.
  • Istnieje możliwość wypożyczenia psa na warsztaty. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 501454508.
  • Psy biorące udział w warsztatach muszą posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.
  • Przez cały czas trwania naszego spotkania przewodnik ponosi odpowiedzialność za psa.
  • Osoby biorące udział w imprezach organizowanych przez PSG wyrażają zgodę na publikowanie swojego wizerunku wyłącznie do celów propagowania działalności Polskiego Stowarzyszenia Groomerów.


Zakwaterowanie:


1. Hotel "JAŚMIN" w Owińskach, www.hotel-jasmin.pl, tel. 61 892 90 37.


2. Hotel "RELAX" w Murowanej Goślinie, www.relax.poznan.pl, tel.61 812 22 11.