Dodano: 2011-05-11
FUNDACJA WARTA GOLDENA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

FUNDACJA WARTA GOLDENA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!


     Wakacje to czas, na który wszyscy czekamy. To lato, słońce, odpoczynek od codziennych trosk. Jednak nie dla wszystkich to czas, który miło wspomina się w zimowe wieczory.


     Dla psów wakacje często oznaczają porzucenie i bezdomność. Czworonogi wyrzucane są z pędzących aut, przywiązywane do drzew w lesie a te, które mają więcej szczęścia oddawane są do schronisk. Nawet tak szlachetne psy jak goldeny przegrywają z ludzkim brakiem odpowiedzialności w połączeniu z wakacjami.


     Bardzo chcemy uratować jak najwięcej psiaków, ale kończy się nam zapas domów tymczasowych, w których możemy bezpiecznie przygotowywać je do adopcji. Bez nich nie możemy przyjmować pod opiekę kolejnych psów.


     Dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi o złotych sercach o stworzenie domu tymczasowego dla złotych psów, i rozpoczynamy akcję Zostań domem tymczasowym Warty Goldena na wakacje”. Każdy kto miał u siebie psa na tzw.;tymczasie” wie, ile przynosi to satysfakcji, radości, wzruszeń i nowych doświadczeń. A świadomości, że dzięki naszemu poświęceniu pies rozpoczął nowe życie, nie da się z niczym porównać.


     Zachęcamy gorąco do przyłączenia się do naszej akcji. Wakacje coraz bliżej i wspólnie mamy szansę sprawić, by dla niechcianych goldenów nie były to najgorsze wakacje w ich życiu.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz pomóc, to napisz do nas: barbara@wartagoldena.org.pl  i ewa@wartagoldena.org.pl