KISS ME&LOVE ME - FCI
Hodowla Psów Rasowych
Nasza domowa hodowla powstała stosunkowo niedawno, bo w 2005 roku.
Dane kontaktowe
ul.ŁĄKOWA 8A
62-030 LUBOŃ K/POZNANIA

telefon: 507-049-054
http://www.akita-kiss.pl.tl/

     Nasza domowa hodowla powstała stosunkowo niedawno, bo w 2005 roku. Od tego czasu sukcesywnie poszerzaliśmy naszą wiedzę oraz doświadczenie dotyczące niezwykłych psów, jakimi są Akity. Nasze psy stanowią część rodziny i cieszymy się każdym wspólnie spędzonym dniem.


      Akity na stałe zdobyły miejsce w naszych sercach,  nie wyobrażamy sobie życia bez tych wspaniałych przyjaciół. Hodowla jest naszą ogromną pasją, nie nastawiamy się na tak zwany zysk, lecz na jakość szczeniąt, zarówno pod kątem wyglądu, jak i psychiki. Staramy się zapewnić naszym psom jak najlepsze warunki, tak aby mogły cieszyć się życiem u naszego boku.


     Są pełnoprawnymi domownikami, mają do dyspozycji ogród z dużym wybiegiem oraz stawem. Często uczestniczą w wycieczkach, które są dodatkową okazją do socjalizacji i nauki. Wszystkie psy są pod stałą opieką doskonałego weterynarza. Szczenięta opuszczają nasz dom wypieszczone, wychowują się wśród dzieci, są starannie socjalizowane i uczone podstaw dobrego wychowania i zachowania  wystawowego, są również przyzwyczajone do zabiegów pielęgnacyjnych. Cała rodzina poświęca im dużo czasu i zainteresowania. Każdy, kto nas odwiedzi, może sprawdzić warunki, w jakich żyją pieski.


      Sprzedajemy psiaki wyłącznie rodowodowe, staramy się szukać odpowiedzialnych i kochających domów dla naszych szczeniaków. Przyszłym właścicielom oferujemy pomoc w każdej kwestii dotyczącej rasy, opieki, wychowania oraz pielęgnacji.
Średnia ocena wpisu: 3
Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych