Domowa hodowla Akit japońskich
Hodowla Psów Rasowych | Szczenięta
DWORSKA OSTOJA to nie tylko nazwa hodowli, to nasze miejsce na ziemi, gdzie wszyscy mieszkamy i tworzymy międzygatunkowe stado - ludzie, psy, koty pośród okoliczności przydomowej przyrody. Dworska Ostoja to domowa Hodowla Akit Japońskich zarejestrowana w ZKwP. Wszystkie nasze psy mają rodowód FCI - międzynarodowej federacji kynologicznej.
Dane kontaktowe
ul. Dworska 18
71-026 Szczecin

telefon: 792 765 155
http://www.dworskaostoja.pl/

Nasze akitki to członkowie rodziny, mieszkają z nami, przebywają w domu, mają stały kontakt z ludźmi, dziećmi i domowymi kotami. Socjalizacja od najwcześniejszych miesięcy życia, przyzwyczajanie do różnych warunków i sytuacji, odpowiednie żywienie i dbałość o dobrostan - to podstawa wychowania każdego psa, aby był zdrowy i szczęśliwy w ludzkim stadzie. Nie trzymamy naszych psiaków w kojcach, a szczenięta wychowują się w domu pośród innych domowników i wszelkich przejawów domowego życia. Mamy też piękny ogród, w którym maluchy mogą swobodnie i bezpiecznie bawić się, poznawać różne przydomowe sprzęty i nowe zapachy.

Hodowla psów to nie nasz sposób na zarobkowanie pieniędzy, ani też niedzielne hobby ? hodowla to odpowiedzialność za zdrowie i dobrostan zarówno naszych psów, jak i maluchów. Nasze akity są przebadane pod kątem dysplazji i chorób oczu, a nasza Hodowla jest pod stałą opieką weterynaryjną. Zdajemy sobie sprawę z obciążeń genetycznych rasy, zwłaszcza chorób Sebadenitis i VKH, które są zagrożeniem, jeśli są ukrywane lub bagatelizowane przez hodowców akit. Jako nieliczni z hodowców UDZIELAMY PISEMNEJ GWARANCJI na zdrowie szczeniąt z naszej Hodowli.Jeśli planujesz zakup akity z naszej Hodowli, to zachęcamy do przeczytania wszystkich informacji - piszemy tu nie tylko o naszych psach, ale też dużo o rasie Akita Japońska, jej specyfice, zdrowiu, wychowaniu akit i problemach jakie się zdarzają. Jeśli nie znajdziesz istotnych dla Ciebie informacji po prostu napisz lub zadzwoń do nas.Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych