Domowa hodowla Golden Retriever
Hodowla Psów Rasowych
Domowa hodowla psów rasy Golden Retriever o nazwie Queen Rosa zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce ale również FCI, najważniejszej organizacji uznawanej na całym świecie. Domowa hodowla Golden Retriever, to znaczy, że nasze szczeniaki i psy przebywają razem z nami w domu.
Dane kontaktowe
Powiat Bielski
43-300 Bielsko-Biała

telefon: +48 600 554 019
http://queenrosa.pl

Psy Golden Retriever są rasą, która znajduje się w zestawieniu psów płochaczy, dowodnych i przede wszystkim aporterów, na co wskazuje sama nazwa Retriever. Kiedyś hodowane były szczególnie do udziału w polowaniach, natomiast później stały się popularnymi psami rodzinnymi, przez łagodny charakter. Golden Retriever to pies łagodny a także energiczny.

W hodowli Golden Retriever Queen Rosa do krycia kwalifikowane są psy spełniające zakładane przez wzorzec rasy wymagania (pokrój ale również charakter), przez co zreplikowane są optymalne geny.

Rodzice z których są nasze szczeniaki Golden Retriever są zdrowi od dysplazji i również są o zdrowej psychice i zdrowiu fizycznym. Co daje gwarancję na prawidłowy proces rozwoju szczeniaka w przyszłości. Nasze psy biorą również udział w zajęciach terapeutycznych - dogoterapii.

Istotną kwestią jest fakt, że nasze szczeniaki Golden Retriever przechodzą socjalizację, a to najważniejszy element nauki w życiu psa która odbija się na całe jego przyszłe życie. Od początku uczymy szczeniaki adaptacji do otoczenia, do ludzi a także do innych psów.

Nasza hodowla Golden Retriever znajduje się na Śląsku, ale też tuż obok granicy z województwem małopolskim.

Zapraszamy 
Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych