Jack Russell Terrier FCI - Hodowla Nightingale Gold
Hodowla Psów Rasowych
www.jackrussell-terier.pl
Dane kontaktowe
Ostrowy Baranowskie
36-105 Cmolas

telefon: + 48 796098208
http://www.jackrussell-terrier.pl

Nightingale Gold, to profesjonalna i nowoczesna hodowla psów rasy Jack Russell Terrier, mieszcząca się niedaleko Rzeszowa. Należy do Związku Kynologicznego w Polsce, będącego w naszym kraju jedynym członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej - Federation Cynologique Internationale (FCI).

Historia naszej hodowli rozpoczęła się w 2014 roku, jednak nasza miłość do zwierząt zaczęła się o wiele wcześniej. Wynieśliśmy ją z rodzinnego domu, w którym każdy, nawet najmniejszy zwierzak, był traktowany jako pełnoprawny członek rodziny.

Dziarski Jack Russell Terrier zachwycił nas już podczas pierwszego spotkania. Kontakt z tą rasą sprawiał nam ogromną radość  i niebawem w naszym domu pojawił się ukochany piesek. Jerry, już jako szczenię zapowiadał się na pięknego przedstawiciela rasy, dlatego zdecydowaliśmy na uczestnictwo w licznych wystawach psów. Wkrótce mogliśmy poszczycić się sporymi sukcesami wystawowymi w Polsce jak i za granicą.

Jesteśmy ludźmi, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją. Postanowiliśmy założyć hodowlę, której celem jest hodowanie psów zdrowych, najbardziej zbliżonych do wzorca, o wspaniałym charakterze i niebywałej inteligencji. Chcemy, aby szczenięta z naszej hodowli trafiły do kochających rodzin, które otoczą je ciepłem i miłością. 

Jeśli szukają Państwo oddanego przyjaciela na czterech łapach, z którym nie można się nudzić, zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszej hodowli!

Pozdrawiamy,
Marta i Mariusz Słowik
Hodowla Nightingale Gold (FCI)

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych