GentleDog - Szkoła Psiego Wychowania
Tresura Psów | Behawioryści | Dogoterapia
GentleDog prowadzi pozytywne szkolenie dla psów, pomoc w socjalizacji i szkoleniu szczeniąt, oraz dogoterapię z wykwalifikowanym psem terapeutycznym. W naszej ofercie znajdziecie również fotografię psów. Wszelkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Dane kontaktowe

Jastrzębie Zdrój - Wodzisław Śląski - Pawłowice

telefon: 787 802 164
http://www.gentledog.pl
Szkolimy metodami pozytywnymi

Na wszystkich naszych kursach i szkoleniach używamy wyłącznie pozytywnych metod i narzędzi. Dzięki temu wzmacnia się więź pomiędzy psem, a właścicielem. U nas nie tylko wyszkolisz swojego psa, sprawiając że będzie grzecznym i przewidywalnym towarzyszem, lecz również pomożemy Ci zrozumieć jego mowę ciała, zachowania i potrzeby.

Szkolimy przy pomocy klikera

Kliker jest potężnym narzędziem szkoleniowym, które pozwala na niezwykle precyzyjne nagradzanie pożądanego zachowania psa. W rękach doświadczonej osoby potrafi zdziałać cuda i kilkakrotnie przyśpieszyć proces nauki komend, jednocześnie zapewniając psu jedynie pozytywne bodźce. Na naszych szkoleniach kliker jest głównym narzędziem z którym pracujemy, dzięki czemu pomiędzy Tobą, a Twoim psem rozwija się bliska relacja, oparta na zrozumieniu, bezpieczeństwie i zaufaniu.

Nie szkolimy psów - szkolimy Twojego psa

Szkolenie w GentleDog nie polega na wydawaniu poleceń i ich wykonywaniu. Pomagamy właścicielowi zrozumieć własnego psa: jego potrzeby, lęki, motywacje. W naszej pracy nie opieramy się na sztywnych programach szkoleniowych. Nasza praca opiera się na pomocy w budowie więzi pomiędzy psem i właścicielem, a także na pokazaniu obu stronom radości jakie przynosi wspólna praca, doskonalenie się, oraz pokonywanie trudności. Program szkolenia dostosowujemy do psa, nie na odwrót.

Edukacja i profilaktyka

GentleDog to nie tylko szkolenie psów. Kładziemy ogromny nacisk na edukację małego dziecka z zakresu profilaktyki pogryzień, opieki nad psem, oraz umiejętności prawidłowego odczytywania mowy ciała psa. Dzięki temu wychowujemy pełne empatii dzieci, świadome konieczności dbania o zwierzęta w oparciu o ich dobrostan. Prowadzimy również szkolenia dla przyszłych właścicieli, pomagając im wybrać odpowiedniego psa, przygotować dom i najbliższych na jego przybycie, oraz wspieramy ich w początkowym okresie pobytu zwierzęcia w domu. Dzięki temu pies ma zapewniony zrównoważony start w nowym życiu, co zaowocuje w przyszłości.

Fotografia zwierząt

GentleDog współpracuje z kilkoma fotografami, dzięki czemu posiadamy różnorodną ofertę zarówno dla osoby chcącej uwiecznić swojego pupila, jak i hodowców, psich hoteli, salonów groomerskich, sklepów zoologicznych itp. 

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych