Szczęśliwy Pies - wychowanie i szkolenie psa we Wrocławiu.
Tresura Psów | Behawioryści | Zoopsycholodzy
Dla nas szkolenie psa to nie tresura – niezależnie od tego, czy masz w domu yorka czy owczarka niemieckiego, pomożemy Ci go wyszkolić w sposób przyjemny i skuteczny, z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej efektywnych metod. Naszym zajęciom przyświeca idea nauki przez zabawę – elementy toru agility, naturalne przeszkody obecne w otoczeniu są używane w toku szkolenia, podczas niektórych zajęć posiłkujemy się klikerem, wykorzystując wszystkie jego zalety w szkoleniu psa! W socjalizacji Twojego psa, nauce spokojnego reagowania na elementy otoczenia, inne psy i ludzi pomoże Ci nasz autorski program spotkań socjalizacyjnych – Psijaciele, a dla głodnych wiedzy o psie, przygotowaliśmy bogatą ofertę wykładów i warsztatów.
Dane kontaktowe
Kunickiego 59
54-616 Wrocław

telefon: 500 253 883
http://www.szczesliwypies.pl

W procesie szkolenia psów korzystamy z najnowszych zdobyczy nauki, co pozwala uczyć nam psy w każdym wieku - od przedszkolaka do seniora. Podczas uczenia poleceń opieramy się na wzmocnieniu dodatnim (pozytywnym) - zaznaczamy i nagradzamy zachowania pożądane tak, aby w kolejnej sesji treningowej, w myśl prawa efektu, pies sam zaproponował nam podobną czynność. Daje nam to możliwość szkolenia i otwierania nowych możliwości przed psami, które mają już różne doświadczenia życiowe i szkoleniowe, utrzymując przy tym wysoką motywację i radość z wykonywanych ćwiczeń.

Dysponujemy własnym, bezpiecznym i ogrodzonym placem szkoleniowym. Pracujemy 7 dni w tygodniu, również w godzinach porannych.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń znajdują się na stronie http://szczesliwypies.pl/szkolenie.html

Brak dodanych komentarzy
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych