Szkolenie psów. Dypl. treser. instr. 20-lat praktyki. Warszawa.
Tresura Psów
Profesjonalne szkolenie psów. Zajęcia prowadzi Dyplomowany treser – instruktor. Dwadzieścia lat praktyki na wszystkie stopnie szkolenia psów. Uprawnienia Głównej Komisji Psów Związku Kynologicznego w Polsce. Indywidualna tresura psów umożliwia dostosowanie nauki do rasy psa, wieku psa, jego możliwości, temperamentu psa oraz wymagań właściciela, służenie radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów. Tresura ma na celu stworzyć dobrą relację pomiędzy przewodnikiem i psem. Szkolenie psów rasowych i nierasowych. Nauka komend słownych i wzrokowych. Przygotowanie do wystaw itp… http://tresura-psy-szkolenie.pl . Warszawa i okolice. Tel: 601 944 189.
Dane kontaktowe

Warszawa

telefon: 601 944 189
http://www.tresura-psy-szkolenie.pl

  Indywidualne szkolenie psów jest dostosowane do rasy psa, jego wieku, temperamentu psa oraz wymagań właściciela. Tresura ma na celu stworzyć dobrą relację pomiędzy przewodnikiem a psem, służeniem radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów z naszym pupilem. Przygotowanie do wystaw. Szkolenie na wszystkie stopnie. Nauka komend słownych i wzrokowych. Dojazd do klienta Warszawa i okolice. Tel: 601 944 189 http://tresura-psy-szkolenie.pl  
Średnia ocena wpisu: 1
Niestety, to strata pieniędzy i nerwów. Halina Zwierska bo tak nazywa się treserka( ciężko znaleźć te dane, nie publikuje ich nawet na swojej stronie) jest osobą agresywną zarówno do klienta jak i do mojego psa. Jestem więc oburzona, że ta osoba ma jakiekolwiek uprawnienia do pracy z psami.
2016-07-25 13:07:14 | Dodał: Madziak | ocena: 1
Dodaj komentarz
Ile jest dwa plus dwa (odpowiedź w cyfrze)?
Wpis nie posiada znajomych